דברי פתיחה - גלאסטיל

גלאסטיל הינה חברה מובילה במשק, העוסקת בשילובי זכוכית, מתכת וטכנולוגיות במגוון רחב של תחומים בענף הבנייה הישראלי. מיסוד החברה והקמתה בשנת 1999 נעשתה על ידי חגי חסין ואחיו. את הידע בפיתוח טכנולוגיות לעיבוד זכוכית רכש חגי אצל יצרן הזכוכית הוותיק נחמן בסרגליק בע”מ כאשר בנוסף למימוש הידע אותו רכש יש לחברה פיתוחים וחידושים בתחם זה השייכים לה. לחברת גלאסטיל ידע ונסיון רב ביותר ביישום טכנולוגיות חדשניות הקיימות בענף הזכוכית והפלדה, פיצוח אתגרים הנדסיים ואדריכלות מודרנית. חברת גלאסטיל מעורבת בפרויקטים רבים ומגוונים בישראל: מגדלי משרדים, מוסדות חינוך ומוסדות רפואיים, בתי מלון, מבנים לשימור ומבני ציבור לסוגיהם בארץ ובחו”ל.

BUETIFUL BUILDING
SMART SHADING SYSTEM

גלאסטיל תהליך עבודה

תהליך העבודה בגלאסטיל מתחיל בהבנה מקצועית של הלקוח, רצון, צרכים ותקציב. ממשיך לשלב שרטוט ועיצוב הרעיון עד לפרטיו הקטנים ביותר, כולל, תכנון הנדסי אדריכלי מדוקדק ומוקפד ביותר. משם זה עובר לשלב ייצור המוצרים הנעשים עם חומרי גלם הכי איכותיים ובתהליך עבודה סבלני ומבוקר. עד הביצוע הסופי והמדויק של שינוע המוצרים והתקנתם ביעד הלקוח.  כל התהליכים המוזכרים מתבצעים רק על ידי עובדי החברה ללא קבלני משנה ובדגש על פתרונות 3S – strong, smooth ,Smart – חכם | חזק | חלק.

גלאסטיל סטנדרט עבודה

חברת גלאסטיל חרטה על דגלה עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר המצויים במשק הישראלי. בחברה מועסקים צוותים מקצועיים המונים: מהנדסים, אדריכלים, מעצבים, חרטים, כרסמים, מסגרים וצוותי התקנה מעולים ביותר, בעלי ניסיון של שנים בתחומם, העובדים כולם תחת קורת גג חברת גלאסטיל. העבודה המשותפת של כל צוות גלאסטיל, מראשית האפיון, דרך ההתאמה התיאורטית לתנאי השטח, ממשיך בייצור המוצרים ומסתיים בהתקנתם בפועל ביעד הלקוח, הם המביאים את תוצאות חברת גלאסטיל להיות על פי העקרונות שהציבה לעצמה: חכם חזק וחלק.

GLASS WALL WITH FLAGS